...

ROKA MEDIA

ZDJĘCIA

FOTOGRAFIA RODZINNA

Rodzina to największy skarb na świecie. Fotografia rodzinna to fotografia, która pokazuje więź między bliskimi osobami. Sesje rodzinne mogą zostać zorganizowane w naszym studiu, ale również we wnętrzach domu rodzinnego lub w plenerze. Fotografia rodzinna może także przybrać formę reportażu.

Wówczas nasz fotograf pojawia się na danej imprezie okolicznościowej (urodziny, chrzest, rocznica ślubu) i w dyskretny sposób utrwala Wasze niezapomniane chwile.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Fotografia produktowa to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod pokazywania zalet wystawionego na sprzedaż produktu. Klient, który odwiedza e-sklep zazwyczaj
w zaledwie kilkadziesiąt sekund podejmuje decyzje czy jest czymś zainteresowany. Podejmuje ją na podstawie zdjęć produktów, które w nim zobaczył.

Dobre zdjęcia wpływają zatem na decyzje zakupowe klientów. W naszym studio oferujemy fotografię produktów od najprostszych ujęć na białym tle, do skomplikowanych i efektownych kompozycji.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

W myśl zasady 'jak Cię widzą, tak Cię piszą’ proponujemy przedsiębiorcom sesje biznesowe. W dzisiejszych czasach social mediów nie powinni Państwo zapominać
o przedstawieniu waszej firmy i załogi w internecie. To właśnie tam zrobią Państwo pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie.

Wiele osób nie docenia tego jak bardzo mocnym i skutecznym narzędziem reklamowym jest fotografia biznesowa. Sesje realizujemy w naszym studio,
w Państwa firmie lub wybranym miejscu.

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Dlaczego fotografia wnętrz jest ważna? Przede wszystkim dla tego, że pozwala poznać Waszą działalność przed przyjściem do Waszego sklepu, salonu, pubu czy restauracji.

Dzięki takim fotografiom, potencjalny klient może poznać lepiej Ciebie i Twoją działalność oraz poczuć klimat panujący w środku. Fotografia wnętrz i architektury ma ogromne znaczenie reklamowe na rosnącym rynku developerów.

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Zdjęcia z koncertów, gal biznesowych, konferencji, imprez pokonferencyjnych, wszelkiego rodzaju wystaw lub wydarzeń medialnych, to materiał, który idealnie możecie Państwo wykorzystać na stronach internetowych, w mediach społecznościowych, materiałach promocyjnych bądź prasowych.

ZDJĘCIA Z DRONA

Fotografie z drona to niebanalny i bardzo atrakcyjny sposób na promowanie Twojej działalności. Pokazanie Twojej restauracji, hotelu, pensjonatu czy nieruchomości na sprzedaż z perspektywy lotu ptaka z pewnością zwróci na siebie uwagę potencjalnego klienta.

Zdjęcia z drona również pomogą w doglądaniu postępów realizacji wszelkiego rodzaju budów czy inwestycji rozciągniętych w czasie.


Nasi piloci posiadaję niezbędne certyfikaty upoważniające do sterowania bezzałogowymi statkami powietrznymi na terenie kraju.

Do góry!
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.