...

ROKA MEDIA

FILM

Planujesz kampanię reklamową w internecie? Poszukujesz skutecznego sposobu promocji marki lub produktu? Chcesz zapoznać klientów z ofertą firmy lub zwiększyć sprzedaż?

Pomożemy Ci w tym zadaniu. W strategii marketingowej postaw na filmy reklamowe. W ostatnich latach to jedna z najszybszych i najskuteczniejszych metod budowania zasięgów w internecie, pozyskiwania klientów oraz wzmocnienia wizerunku danej marki.

Z nami stworzysz oryginalny film reklamowy z dynamiczną ścieżką dźwiękową, sekwencją angażujących ujęć zapadających w pamięć odbiorców. Film stanie się wizytówką Twoich działań w internecie i poza nim.

Niebawem Twoja firma obchodzi jubileusz i chcesz się pochwalić tym wydarzeniem w internecie? A może organizujesz koncert lub spotkanie integracyjne dla pracowników firmy i szukasz oryginalnego rozwiązania na pamiątkę?

Filmy eventowe to świetna reklama marki. Dzięki nim dotrzesz do szerokiej grupy odbiorców, wzmocnisz wizerunek jako przyjazny pracodawca i solidny partner biznesowy.

Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych specjalistów. Mamy nieszablonowe podejście w nagrywaniu i montażu filmów eventowych. Posiadamy licencję do latania dronami oraz sprzęt do nagrywania w jakości 4K, dzięki czemu pokażemy wydarzenie z każdej perspektywy.

Technologia green screen to coraz częściej wykorzystywana forma nagrywania materiałów filmowych w produkcji medialnej.

Cały proces kreacji odbywa się na jednolitym, zielonym tle. Podczas obróbki filmu daje to możliwość zastąpienia tła dowolnie wybranym obrazem. To nowoczesne rozwiązanie często wykorzystywane jest w programach i serialach telewizyjnych. 

Jeżeli działasz w branży medialnej albo po prostu jesteś influencerem i poszukujesz niebanalnej formy przedstawienia Twoich podcastów, transmisji live, programów czy filmów telewizyjnych, to technologia green screen jest idealna dla Ciebie. Chętnie pomożemy Ci w tym projekcie. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Wprowadzasz na rynek nowy produkt, który ma szansę stać się TOP w Twojej branży?

Ożyw zainteresowanie potencjalnych klientów i wzbudź ich pożądanie przedstawiając cechy, które wyróżniają go na tle konkurencji, podkreślają jego oryginalny i funkcjonalny charakter. Jak to zrobić? Polecamy filmy produktowe. 

Filmy produktowe to kilkudziesięciosekundowe materiały wideo, które ukazują odbiorcy cały proces tworzenia produktu, jego zastosowanie i konfigurację z innymi artykułami codziennego użytku. Efektem wzmacniającym całość przekazu jest ścieżka dźwiękowa z dynamicznym głosem

Do góry!
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.